Középiskolai
Rangsor

Középiskolai rangsor
A sorrend kialakításánál az Oktatási Hivatal által közzétett legfrissebb kompetenciaméréseket és érettségi eredményeket vettük figyelembe. Arra voltunk kíváncsiak, hogy az érettségin indult diákok milyen sikerességgel végeztek a választott tantárgyból és hogy hányan választották az iskola sikeres érettségi tantárgyait.

Szokásunkhoz híven számoltunk az iskola eredményeinek stabilitásával is, így nem csak egy év eredményei alapján rangsoroltunk. Történet és módszertan itt.
Válassz képzés típust és várost!
Az iskolák képzésenként szerepelnek, így ha egy suliban van pl. 4 évfolyamos és 8 évfolyamos képzés is, azt külön található meg. Az eredményük is eltérhet a kompetenciamérés eredményeik miatt.

Szülővárosodban keresel iskolát vagy inkább elköltözöl a suli kedvéért? Válassz velünk várost és nézd meg ott a rangsort! Vagy hagyd üresen az országos eredményekért!
Kiválogattuk az iskola három legsikeresebb érettségi tantárgyát is az országos eredményeket figyelembe véve.
Iskola nevére kattintva pedig megtaláljátok az összes tantárgyi eredményt részletesen!

Ha tudod már, hogy milyen tantárgyból szeretnél érettségizni, akkor kattints ide!

legjobbiskola középiskolai rangsor
1. - 10. közötti helyezettek, összesen: 18
Összes középfokú iskola, város: Baja
6 évfolyamos gimnázium, 6500 Baja

matematika - közép

matematika - közép
6 évfolyamos gimnázium, 6500 Baja

Legjobbiskola

8 évfolyamos gimnázium, 6500 Baja

gépészet ismeretek - közép
vendéglátóipar ismeretek - közép
ügyvitel ismeretek - közép

gépészet ismeretek - közép
vendéglátóipar ismeretek - közép
ügyvitel ismeretek - közép

Következő oldal

Megosztanád a rangsort másokkal? Másolás helyett használd a lenti ikonok egyikét!

Adatok forrása: Oktatási Hivatal, Legjobbiskola.hu saját elemzés