Középiskolai
Rangsor

Középiskolai rangsor
A sorrend kialakításánál az Oktatási Hivatal által közzétett legfrissebb kompetenciaméréseket és érettségi eredményeket vettük figyelembe. Arra voltunk kíváncsiak, hogy az érettségin indult diákok milyen sikerességgel végeztek a választott tantárgyból és hogy hányan választották az iskola sikeres érettségi tantárgyait.

Szokásunkhoz híven számoltunk az iskola eredményeinek stabilitásával is, így nem csak egy év eredményei alapján rangsoroltunk. Történet és módszertan itt.
Válassz képzés típust és várost!
Az iskolák képzésenként szerepelnek, így ha egy suliban van pl. 4 évfolyamos és 8 évfolyamos képzés is, azt külön található meg. Az eredményük is eltérhet a kompetenciamérés eredményeik miatt.

Szülővárosodban keresel iskolát vagy inkább elköltözöl a suli kedvéért? Válassz velünk várost és nézd meg ott a rangsort! Vagy hagyd üresen az országos eredményekért!
Kiválogattuk az iskola három legsikeresebb érettségi tantárgyát is az országos eredményeket figyelembe véve.
Iskola nevére kattintva pedig megtaláljátok az összes tantárgyi eredményt részletesen!

Ha tudod már, hogy milyen tantárgyból szeretnél érettségizni, akkor kattints ide!

legjobbiskola középiskolai rangsor
1. - 10. közötti helyezettek, összesen: 588
Szakgimnázium
Szakgimnázium, 2040 Budaörs

Szakgimnázium, 8000 Székesfehérvár

Szakgimnázium, 2100 Gödöllő

történelem - közép
Szakgimnázium, 2600 Vác

környezetvédelem-vízgazdálkodás ismeretek - közép
Legjobbiskola

Szakgimnázium, 9024 Győr

Szakgimnázium, 3300 Eger

informatika ismeretek - közép
Szakgimnázium, 1035 Budapest

matematika - közép
magyar nyelv és irodalom - közép
történelem - közép

Szakgimnázium, 4400 Nyíregyháza

közgazdaság ismeretek - közép
informatika - közép
Szakgimnázium, 4025 Debrecen

Szakgimnázium, 8230 Balatonfüred

Következő oldal

Megosztanád a rangsort másokkal? Másolás helyett használd a lenti ikonok egyikét!

Adatok forrása: Oktatási Hivatal, Legjobbiskola.hu saját elemzés