Kinderzentrum Tanulócsoport

Kinderzentrum Tanulócsoport

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Kinderzentrum Tanulócsoport rendelkezésre álló információit!

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal - nincs információnk, add meg!    Email cím - nincs információnk, add meg!    Telefon

Ajánlott életkor: 6,7,8
A tanítási-nevelési munka során összehangoljuk az államilag elfogadott tantervi követelményeket (Nemzeti Alaptanterv kompatibilitás) saját kiemelt céljainkkal, azaz a szociális és belső pszichés fejlesztéssel, valamint a kultúrkörök témáival és az ökológiai szemlélet és tudásanyag átadásával és a többnyelvű környezettel. Korszerű tanulás módszertani eszközökkel dolgozunk, melyek segítségével a meghatározott tananyagot dolgozzuk fel. Ezen kívül sokféle formában fejlesztjük a gyerekek tanuláshoz szükséges képességeit, részképességeit. Többek között szenzomotoros gyakorlatokkal, valamint tánccal és zenével “érleljük” az idegrendszerüket. A foglalkozásokat emberileg és szakmailag kifogástalan pedagógusok vezetik, akik tisztában vannak a közoktatás követelményrendszerével.
Főként azokat a gyermekeket várjuk, akik nem elégedettek a közoktatással vagy olyan tehetségesek, hogy a nagy létszámú osztályokban nem tudnak kellően fejlődni. Mivel gyógypedagógus végzettségünk nincs, így az ilyen irányú problémákkal küzdő gyerekekkel nem tudunk szakszerűen foglalkozni. Egyébként minden gyermek egyedi és megismételhetetlen, így a mi általunk elképzelt tanításnak is vannak speciális, személyre szabott elemei.
Kinderzentrum Tanulócsoport városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.