Volt egy álmunk. Segíteni akartunk barátainknak, ismerőseinknek, hogy az iskolák között megtalálják gyermeküknek a megfelelő ösvényt.

Létrehoztuk a legjobbiskola.hu oldalt, most már kibővített tartalommal, hogy az országban élő szülők számára minél nagyobb segítséget adjunk az iskolaválasztásban.

Ahogy eddig, most sem tudjuk megmondani, hogy egy gyermek számára melyik lehet a legjobb iskola. Az oldalon megjelenített információk segítséget nyújtanak a kiválasztásban, de javasoljuk, hogy minél több információt gyűjtsetek be a kiválasztott iskoláról.

Információk a gyors kezdéshez
Iskola keresés Iskola keresés és összehasonlítás
Megadhatod az iskola nevét, a települést, illetve hogy milyen iskolákat keresel.
Iskolát választva megtalálod a létszám adatokat, a mérések eredményét és egyéb érdekességeket.
Itt össze is tudod az iskolákat hasonlítani eredményeik alapján.

Kiemelkedő és figyelemre méltó teljesítmények Meg szeretném nézni a rangsorokat, elemzéseket
Legjobb eredményt elérő, folyamatosan fejlődő, kiemelkedő pedagógiai értéket adó és stabilan jól teljesítő iskolák listája és sorrendje.

Mit tudhatsz meg az iskolákról? Mit tudhatsz meg az iskolákról?
Részletes funkció bemutató az oldal tartalmáról.

Mit tudhatsz meg az iskolákról?

Legfontosabb adatok Legfontosabb adatok
Iskola képzési formái (általános iskola, gimnázium, szakközépiskola és szakiskola), kiemelkedő teljesítmények jelzése és kompetenciaméréseken elért teljesítmények a legjobbiskola index mutatóban.

Iskolai tények Iskolai tények
Eddig csak a szomszédtól tudtad megkérdezni? Nem tudsz minden iskolát felkeresni és jegyzetelni a nyílt napokon?
Mi megkérdezzük az iskoláktól, amire kíváncsi lehetsz és összegyűjtjük.

Kiemelkedő és figyelemre méltó teljesítmények Kiemelkedő és figyelemre méltó teljesítmények
Legjobb eredményt elérő, folyamatosan fejlődő, kiemelkedő pedagógiai értéket adó és stabilan jól teljesítő iskolák.
Az eredményeket több évre visszamenőleg nézzük.

Térképes elhelyezkedés Térképes elhelyezkedés
Gyalog legyen 5 perc távolságra? Útba essen munkába menet? Ne legyen a főút mellett? Esetleg közel legyen a nagymamához?
Keresd meg az iskolát és tervezd meg az utadat.

Felmérések eredményei Felmérések eredményei
Az Oktatási Hivatal által publikált országos kompetenciamérések eredményeit mutatjuk meg több évre visszamenőleg jól látható grafikonos formában.

Közeli iskolák összehasonlítása Iskolák összehasonlítása
Lehetőséget adunk az általad kiválasztott iskolák eredményeinek összehasonlítására az országos kompetenciamérések eredményei alapján.

Létszám adatok Létszám adatok
Megtudhatod, hogy hányan jártak az utóbbi években az iskola egyes évfolyamaiba. Hogyan változott a létszám évről évre.

Iskolához kapcsolódó elemzések Iskolához kapcsolódó elemzések
Az Oktatási Hivatal által készített "Kiemelkedő teljesítményű iskolák" eredményei alapján bocsátunk rendelkezésre mélyebb elemzéseket is az iskolákról.

Versenyek és díjak Versenyek és díjak
OKTV és művészeti versenyek mellett sporteredmények, társadalmi felelősség vállalások, helyi események és eredmények is megtalálod honlapunkon.

Hasznos volt? Hogy máshoz is eljusson, kedveld Facebook oldalunkat!