Összehasonlítás Kedvencekhez Intézmény igénylése

3525 Miskolc, Kálvin János u. 1/A

Legfontosabb adatok

GoodID

Összehasonlítás Az iskola városában, kerületében található többi azonos képzést nyújtó iskolák összehasonlítása.

Hasonló intézmények a közelben

Értékelések

• Még nem érkezett értékelés. Legyél Te az első!

Értékeld az intézményt!

Cikkek

Tanfolyamok, képzések

• A szociális beilleszkedés,magatartási (Hiperaktívitás, ADHD) problémákkal küzdő gyermekek komplex fejlesztése (életkor: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10)
  • Iskola előkészítő foglalkozások. A sikeres iskolai tanulást elősegítő alapstruktúrák fejlesztése (életkor: 5, 6, 7)
  • Komplex fejlesztő foglalkozások megkésett beszédfejlődésű gyermekek számára (életkor: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10)
  • Komplex fejlesztő foglalkozások megkésett pszichomotoros fejlődésű gyermekek számára (mozgás-,beszéd- és értelmi fejlesztés) (életkor: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6)
  • Részképesség-zavarral küzdő gyermekek komplex fejlesztése (életkor: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10)
  • Tanulási zavarral küzdő gyermekek komplex fejlesztése (életkor: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10)
  • Tehetség kibontakoztató program csecsemőkortól kisiskolás korig

Támogatási lehetőségek

Ajánlások a közelben

Képek és videók

Versenyeredmények Különböző országos és körzeti versenyeken elért eredmények; társadalmi, helyi közösség számára fontos díjak.

• Még nem töltöttek fel adatot
Összehasonlítás
Össz. eltávolítása