Barion Pixel

Képzésforma

Szűrés megszüntetése

Kiemelkedő pedagógiai teljesítmény 2019

Az Oktatási Hivatal által készített "Kiemelkedő teljesítményű iskolák" riport alapján azok az iskolák, ahol a legtöbb esetben volt kiemelkedő a pedagógiai teljesítmény az adott társadalmi összetétel és előzetes tudás figyelembevételével.
A lista összeállításánál azokat az iskolákat vettük figyelembe, ahol legalább 3 évben matematika és szövegértés terén is elérték az eredményeket.

Az elemzés hivatkozásánál kérjük, hogy az eredmények helyett a weboldal címére történjen a hivatkozás, hiszen minden évben frissülnek az adatok.

A rangsor részben vagy teljes másolása, utánközlése csak a legjobbiskola.hu beleegyezésével lehetséges!

A rangsor eredmények előfizetői tagsághoz kötöttek. Regisztrálj és válaszd ki a számodra megfelelő tagságot!
A Tan Kapuja Buddhista Gimnázium Alsószentmártoni Telephelye
Még nincs kép
Cím 7826 Alsószentmárton, Petőfi utca 4/A.
Ady Endre-Bay Zoltán Gimnázium és Kollégium
Még nincs kép
Cím 5720 Sarkad, Vasút utca 2.
Apponyi Albert Általános Iskola
Még nincs kép
Cím 9721 Gencsapáti, Dózsa György utca 2/a.
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Még nincs kép
Cím 1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna utca 3.
Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
Még nincs kép
Cím 6430 Bácsalmás, Szent János utca 5.
Bajai III. Béla Gimnázium
Még nincs kép
Cím 6500 Baja, Szent Imre tér 5.

Cikkek

Össz. eltávolítása