Korrepetálok! Online segít a Máltai szeretetszolgálat

2020.05.18.

Bezárták a sulit, de tanulnod kellene és nincs, aki segítsen? Vagy segítenél másnak és korrepetálnál?

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat most segít titeket összekapcsolni!

A kortárs segítés gyűjtőfogalom, ami magában foglal minden olyan tevékenységeket, ami során egy diák segítséget nyújt társának. Hidat képeznek a diákok és a felnőtt szakemberek között. A Korrepetálok! elnevezésű programunkban tanulópárokat alakítunk ki. Olyan diákokat keresünk, akik szívesen segítenének másoknak valamely tárgyban. Illetve olyanokat, akik szívesen tanulnának, fejlődnének az iskolai szünet idején. A Magyar Máltai Szeretetszolgálat országos, nagy szervezet.

Segítség kell? Tanulnál? vagy segítenél?

Ne parázz! Segítséget kérni és elfogadni nem ciki! Mi sem voltunk jók matekból. De sokan vannak, akik örömmel beszélgetnek veled és segítenek fejlődni. Írj nekünk, keresünk neked segítséget.

Jobban megy valamelyik tárgy? Több a szabadidőd? Beszélgetnél angolul vagy németül? Úgy érzed, el tudnád magyarázni a fizikát vagy kémiát másoknak? Tegyél te is másokért, tegyél a közösségedért!

Hogyan csináljuk?

Tök egyszerű! Kollégáink segítségével összekapcsolunk titeket! Üzenj és keresünk neked tanulni vágyó srácokat!

Ha segítséget kérsz, akkor üzenj a https://korrepetalas.maltai.hu/ címen, ahol megfelelő segítséget keresnek neked!