Barion Pixel
Hirdetés
Dévényi Flóra stratégiai vezetési és szervezetfejlesztési tanácsadó, mentor, szövetséges

130 Katolikus Óvoda

2020.02.11.

Szeretnénk figyelmetekbe ajánlani katolikus óvodákat! Közeleg az óvodai beiratkozás is. Válasszatok

130 katolikus óvoda

közül most a legjobbiskola.hu oldalon!

Korábban megmutattunk nektek 177 katolikus általános iskolát, nézzétek meg őket is portálunkon!

Ismered már az óvodádat, netán oda is jártok? Ha igen, akkor legyél Te is

#óvodaidegenvezető

Regisztrálj, keresd meg óvodádat vagy iskoládat és értékel, add meg a havi díjak összegét, a tanított idegen nyelveket és akár a délutáni kiegészítő foglalkozásokat és sportolási lehetőségeket!

Értékeléseddel pontokat szerzel magadnak és az óvoda vagy az iskola is indul a pontversenyben!

Még több hasznos információ

Friss és érdekes információkért kövessetek minket a Facebook oldalunkon és az Instagramon vagy iratkozz fel hírlevelünkre regisztrációkor!

Cikkek

Összehasonlítás