Nyerj az iskoládnak 500.000 Ft értékben projekt alapú oktatási eszközt

2021.04.16.

Nyerj az iskoládnak 500.000 Ft értékben projekt alapú oktatási eszközt a DreamShaper támogatásával! A középiskolásoknak szánt nyereményjáték várható összértéke 5.000.000 Ft szoftver licence formájában.
A nyereményjátékban középiskolák indulhatnak. Szeretettel várjuk a diákok, szülők és intézmények részvételét is!

Hogyan vehetsz részt a nyereményjátékban?

Keresd meg kedvenc iskoládat a legjobbiskola.hu oldalon és mondd el a véleményed!
Minél több kérdésre válaszolsz, annál nagyobb eséllyel fog nyerni az iskolád a nyereményjátékban.

1 pontot kap az iskola, ha egy kérdésre válaszolsz. Ha minden kérdésünkre válaszolsz, akkor akár 40 pontot is szerezhetsz!
10 pontot kap az iskola, ha szöveges értékelést írsz.

Jelentkezz be vagy regisztrálj a Legjobbiskola oldalán, és értékeld iskoládat az 500.000 Ft értékű DreamShaper projekt alapú oktatási eszközért!

Ki gyűjthet pontokat?

Középiskolába járó diákok és szüleik akár külön-külön regisztrációval is.

Iskolák saját maguknak is tudnak pontokat gyűjteni intézményi regisztráció után! Ráadásul az iskolák saját magukról megadott értékeléseiket külön kiemeljük az értékelések közül.
A nyereményjátékon való indulásnak nem feltétele az intézményi regisztráció.

Mikor indul a nyereményjáték és meddig tart?

2021. április 17-én indulunk és május 17-ig tart.

A pontverseny aktuális állását az alábbi oldalon lehet követni: https://legjobbiskola.hu/instit/point?int=curr

A pontverseny alatt a korábban szerzett pontok nem számítanak, csak a nyereményjáték alatt szerzett pontokat vesszük figyelembe.

Eredményhirdetés

A 10 legtöbb pontot elérő középiskolát a DreamShaperrel közösen keressük fel. A nyerteseknek felajánljuk, hogy a DreamShaper projekt alapú oktatási eszközét használja egy évfolyam összes diákja a 2021/2022-es őszi félév végéig.

A nyeremény készpénzre nem váltható.

Az ingyenes szolgáltatási időszakot követően 10% kedvezményt kapnak az iskolák a DreamShaper listaárából.

Eredményhirdetés időpontja: 2021. május 24. a Legjobbiskola és a DreamShaper online felületein.

Nyereményjátékhoz kapcsolódó értékelés egyéb feltételeit a Legjobbiskola oldalán található Felhasználási, szerződési feltételek és adatvédelmi szabályzat tartalmazza.

Kipróbálnád a DreamShapert?

Ismerd meg a DreamShaper projekt alapú oktatási eszközt részletesen korábbi cikkünkből!