Összehasonlítás Kedvencekhez Intézmény igénylése

OM azonosító:030180-001
Képzésforma:4 évfolyamos gimnázium
8 évfolyamos gimnázium

Az értékelésekből eddig gyűjtött pontok száma: Még nem kapott értékelést, legyél Te az első!

Adatlap nyomtatása
Adatlap nyomtatása eredmények nélkül

Kiemelkedő és figyelemre méltó teljesítmények

Legjobban szereplő TOP 10 érettségi tantárgy

• angol nyelv - közép
  • matematika - közép
  • német nyelv - közép
  • magyar nyelv és irodalom - közép
  • vizuális kultúra (középszintű, portfolió) - közép
  • informatika - közép
  • történelem - közép
  • földrajz - közép
  • orosz nyelv - közép
  • biológia - közép

Legjobbiskola index az iskola eredményei alapján 100 (százalék) az országos átlag szinenként (mérésenként). Indexünk ehhez képest mutatja, hogy jobb vagy rosszabb az eredmény.
A teljes LEGJOBBISKOLA INDEX az összes eredmény összegéből adódik össze.
Ugyanazon képzési formákat tudsz összehasonlítani, keresd a varázspálcát az oldal tetején!
Kompetenciamérések és érettségi eredményeiből számított eredmény az Oktatási Hivatal adatai alapján.

Értékelések

• Még nem érkezett értékelés. Legyél Te az első!

Értékeld az intézményt!

Cikkek

Tanfolyamok, képzések

• Nyílt napok 2019/2020

Támogatási lehetőségek

Ajánlások a közelben

Képek és videók

Statisztikai adatok

Létszámadatok a kompetenciamérések évében Kompetenciamérés évében rendelkezésre állnak az évfolyami létszám adatokat is.
Látható, hogyan alakult évről évre az egyes évfolyamok létszáma.
Az új osztályok létszáma közvetlenül nem olvasható ki az adatokból. Pl. ha egyik évben 2, a másikban 3 osztály indul az évfolyamon, akkor az látszik a grafikonokon, de nem biztos, hogy a következő évben is ez alapján fog alakulni a létszám.

Kompetenciamérések eredményei Kompetenciamérések eredményei az országos eredmények átlagai alapján.
Grafikonon skáláján a 100% mutatja az országos átlagot, a vonalak pedig az ehhez képest elért jobb vagy rosszabb eredményeket évről évre.
Az iskolaválasztásnál nem javasoljuk, hogy csak ezeket az eredményeket vegyétek figyelembe, legyen ez az egyik szempont a sok közül a komplex döntéshez.
Ha a grafikon vonalai eltűnnek a mélyben, akkor az adott évben nincs adat a kompetenciamérésben. Ha csak egy év adata van, akkor vonal helyett csak egy pont látszik.

Érettségilétszám-adatok tantárgyanként Tantárgyanként láthatjátok az összes jelentkezett tanuló számát.
Alapértelmezetten az összes tantárgy látható, de ha a lenti lenyíló listából választasz egy vagy több tantárgyat, akkor csak azoknak a létszám adatai látszanak.
A jobb oldali tantárgy lista népszerűségi sorrenben található, kezdve a legnépszerűbb (legtöbben választják) érettségi tantárgy nevével. Grafikonon több telephely esetén az összesített érettségi eredményeket mutatjuk! A grafikonhoz lehet hozzáadni vagy elvenni tantárgyakat, attól függően, hogy mire vagy kíváncsi. Kattints a tantárgy előtti X-re ha le akarod venni a grafikonról. Másik tantárgyat pedig a lenyíló listából tudsz választani.

Érettségi vizsgák eredményei Az érettségi eredmények grafikonja alapértelmezetten azt a 3 tantárgyat mutatja, ahol legtöbb volt az érettségiző.
Az eredmények a vizsgán elért százalékos eredményt mutatják 0-100% között. A tantárgy mellett találod, hogy közép vagy emelt szintű volt a vizsga.
Az összes vizsgázó száma a tantárgy mellett zárójelben található, ami megmutatja, mennyire volt népszerű választás az érettségi tantárgyak közül.

Összehasonlítás Az iskola városában, kerületében található többi azonos képzést nyújtó iskolák összehasonlítása.

Hasonló intézmények a közelben

Versenyeredmények Különböző országos és körzeti versenyeken elért eredmények; társadalmi, helyi közösség számára fontos díjak.

• Még nem töltöttek fel adatot
Összehasonlítás
Össz. eltávolítása