Dreamshaper nyereményjáték eredményhirdetés

2021.05.24.

Véget ért a Dreamshaperrel közösen szervezett nyereményjátékunk, ahol 10 középiskola nyerhetett modern projekt alapú oktatási eszközt a 2021/2022-es tanév első félévére egy évfolyam számára.

A legtöbbet értékelt iskolák

A verseny keretében az az első 10 iskola nyerhetett, akiket a legtöbbet értékelik a nyereményjáték alatt. Az értékelésekért pontokat kaphattak. 1 megválaszolt kérdés 1 pontot, egy szöveges értékelés 10 pontot ért!

Az elmúlt egy hónapban összesen 27300 értékelés érkezett tőletek, ahol 128 intézményt értékeltetek!

Nyertes középiskolák

Nagy hajrában az első helyezett a Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma lett 15761 ponttal, de lássuk az első 10 középiskolát!

1. Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma

2. Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

3. Szegedi SZC Gábor Dénes Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

4. Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium

5. Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola

6. Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium

7. Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium

8. Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

9. Ceglédi SZC Szterényi József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

10. Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium

Gratulálunk a nyerteseknek!

Az eredményről email értesítést kapnak az iskolák, ahol a részleteket és további teendőket összefoglaljuk. Ha esetleg valamelyik iskola nem igényli mégsem a Dreamshaper eszközét, akkor a sorrendben következő középiskolát keressük meg.

A pontverseny teljes listáját az értékelési pontverseny állása menüpontban találjátok meg!

Dreamshaper és Legjobbiskola

Intézményajánló