Vesztegzár tippek: Rejtő Jenő: Vesztegzár a Grand Hotelben

2020.03.17.

Otthoni munka és tanulás mellett érdemes a kikapcsolódással is törődni.

Egy klasszikust ajánljunk, ami ráadásul aktuális is koronavírus idején:

Rejtő Jenő: Vesztegzár a Grand Hotelben

A banánoxid nevű találmány vegyi képletének megszerzéséért folyó harc a bubópestises megbetegedés ürügyén vesztegzár alá helyezett, nemzetközi közönséggel, minden rendű és rangú szélhámossal zsúfolt Grand Hotelben zajlik. Bár az okmány megszerzése csak egypár titokzatos személy érdeke, mégis, a kényszerű bezártság nyomasztó hatására a legkülönfélébb rejtélyes eseményekbe keveredik bele a hotel szinte minden egyes lakója, hogy aztán az óriási kavarodásban lelepleződjenek az igazi bűnözők, és a fejtetőre állított kalandok során egymásra találjanak az igazi szerelmesek - és az okmány hivatott tulajdonosai, illetve őrzői is.

A könyv megrendelhető a Book24 online áruházban, akár hangoskönyv formában is.

Online pedig a Magyar Elektronikus Könyvtárban is elérhető!

Még több hasznos információ

Friss és érdekes információkért kövessetek minket a Facebook oldalunkon és az Instagramon.
#iskolaidegenvezető