Elmarad az iskolai délutáni sport és fejlesztés?

2020.09.14.

Az iskolakezdés különleges megoldásokat és szabályokat hozott. Az egyik ezek közül, hogy az eddig az iskolában megtartott sportfoglalkozások és zeneoktatások és egyéb fejlesztések jelentős része nem lesz megtartva.

Szeretnénk segíteni ennek - legalább részbeni - pótlásában!

3000 egyesülettel és fejlesztővel várunk

Összegyűjtöttünk nektek Magyarország minden részéről sportegyesületeket sokféle sportágban. Keressétek meg a nektek megfelelő sportot a közelben.
Regisztráljatok, hogy későbbiekben is értesülj a sportlehetőségekről!

Egyéni vagy csoportos fejlesztést keresel?

A kialakult délutáni foglalkozás elmaradások miatt elkezdtük összegyűjteni nektek az országban fellelhető fejlesztőket. A feltöltés folyamatos, igyekszünk tartani a tempót a megváltozott igényekkel :)

Ingyenes regisztráció egyesületeknek, fejlesztőknek!

Ebben a Ti segítségeteket is kérjük! Ha tudsz olyanról, aki iskolában tartott foglalkozásokat és most külső helyen meg tudja ezeket szervezni, akkor jelezd neki, hogy regisztráljon ingyenesen a legjobbiskola.hu oldalon!
Lehetőségük van feltölteni a foglalkozásokat, fotókat, videókat, egyéb információkat.

Ajánló rendszerünk automatikusan felkínálja a keresőknek a környéken található egyesületeket és fejlesztéseket, így a szülők ezeket könnyedén megtalálják!

Ne maradj le friss a friss információkról és akciókról!
Regisztrálj hírleveles felhasználóként, csatlakozz Facebook oldalunkhoz és kövess minket az Instagramon is!