Iskolakezdés: otthon tanulás, adómentes vásárlás, online bevásárló lista Floridában

2020.08.14.

Nemsokára iskolakezdés, készültök már a tanszerekkel, ruhával, felszereléssel?

Kitekintünk most egy kicsit és megnézzük hogy Amerikában hogyan készülnek az iskolára Gombos Edináék egy Floridai iskolai kezdéshez.

Néhány érdekességet kiemeltünk az ottani készülődésből:

Nincs egységes iskolakezdési időpont. Minden államban lehet más kezdési időpont, de megyénként is eltérhetnek az időpontok. Náluk augusztus 19-én kezdődik az iskola!

Új tanév náluk otthontanulás lesz, amiről az iskola vezetők és a szülők közösen döntöttek!

A beszerzendő tanszerekről emailben kaptak listát, de a tanárok akár fel is tudják ezeket a listákat tölteni az áruházak oldalára, ahonnan kikeresve ezeket a szülők, akár egyben meg is vásárolhatják.

Az iskolába, ahová járnak kötelező egyenruhában menni, megadják a viselhető színeket is.

A szülőket azzal támogatják, hogy 3 napon keresztül adómentesen vásárolhatnak a szülők tanszereket és iskolakezdéshez szükséges eszközöket. E mellett az áruházak nagy kedvezményeket is adnak.

Lássuk a bevásárlást: