Rózska Rózsadombi Képzőművészeti Akadémia

Rózska Rózsadombi Képzőművészeti Akadémia

Fejlesztő
Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Rózska Rózsadombi Képzőművészeti Akadémia rendelkezésre álló információit!

Divattervező foglalkozások gyerekeknek
Kerámia tanfolyam gyerekeknek
Rajzolás és festés gyerekeknek

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon

Divattervező foglalkozások gyerekeknek
#divat, divattervező
Ajánlott életkor: 6,7,8,9,10,11,12,13,14
Divattervező foglalkozásainkon az alapoktól kezdve, gondosan kidolgozott tematika mellett juthatnak el a jelentkezők a biztos tervezési szintig. Óráinkra a becsatlakozási lehetőség folyamatos. Nincs két egyforma óra, nincs két egyforma feladat, így biztosan nem fogsz unatkozni!
Kerámia tanfolyam gyerekeknek
#kerámia
Ajánlott életkor: 6,7,8,9,10,11,12,13,14
Kerámia foglalkozásunkon, egy adott témakörön keresztül ismerkedünk meg, a legkülönfélébb technikákkal. Funkcionális és dísztárgyakat készítünk. Az alkotó folyamat egyben művészetterápia is, melynek során fejlődik a gyermekek személyisége, esztétikai látásmódja. Az elkészült alkotások kedves és személyes ajándékká válhatnak, vagy színesíthetik otthonaikat.
Rajzolás és festés gyerekeknek
#rajz, festés
Ajánlott életkor: 6,7,8,9,10,11,12,13,14
Képzéseink során egy adott téma köré épülnek fel foglalkozásaink. Minden alkalommal gondosan előkészített feladattal készülünk, melyek könnyedén differenciálhatók, így a technikai tudás szintjétől függetlenül mindenki magáénak érezheti azt. Minden órán más-más feladattal várunk, ha időd engedi, akár heti több alkalommal is részt vehetsz óráinkon, biztosan nem fogsz unatkozni!

Rózska Rózsadombi Képzőművészeti Akadémia városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.