SzűrésSzűrés megszüntetése

Tantárgykereső

Szűrés megszüntetése

Középiskolai rangsor 2019

A sorrend kialakításánál az Oktatási Hivatal által közzétett legfrissebb kompetenciaméréseket és érettségi eredményeket vettük figyelembe. Arra voltunk kíváncsiak, hogy az érettségin indult diákok milyen sikerességgel végeztek a választott tantárgyból és hogy hányan választották az iskola sikeres érettségi tantárgyait.

Szokásunkhoz híven számoltunk az iskola eredményeinek stabilitásával is, így nem csak egy év eredményei alapján rangsoroltunk. Történet és módszertan itt.

Az iskolák képzésenként szerepelnek, így ha egy suliban van pl. 4 évfolyamos és 8 évfolyamos képzés is, azt külön található meg. Az eredményük is eltérhet a kompetenciamérés eredményeik miatt.

Szülővárosodban keresel iskolát vagy inkább elköltözöl a suli kedvéért? Válassz velünk várost és nézd meg ott a rangsort! Vagy hagyd üresen az országos eredményekért!
Kiválogattuk az iskola három legsikeresebb érettségi tantárgyát is az országos eredményeket figyelembe véve.
Iskola nevére kattintva pedig megtaláljátok az összes tantárgyi eredményt részletesen!

Középiskolák toplistáját itt találod. Nálunk nem csak az első 100, hanem az összes iskola megtalálható az érettségi és komptenciamérés alapján.
Keresni tudsz város vagy képzés típusa alapján.
A legjobb biológia eredmény alapján keresel? Lehetőséged van akár érettségi tantárgy alapján is iskolát keresni.

A lista a beállított szűrési feltételek alkalmazásával jelenik meg, a feltüntetett helyezések a teljes rangsorra értendők!

Nincs a megadott feltételeknek megfelelő intézmény, módosíts a szűrésen.

Cikkek

Összehasonlítás