eTalON

eTalON

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a eTalON rendelkezésre álló információit!

Válts nézőpontot - Ugyanaz az út ugyanoda vezet! Válts nézőpontot, hogy megtaláld, amit kerestél!
Ha szeretnéd a konfliktusaidat könnyedébben kezelni, akkor itt a lehetőség, a döntés a Tiéd.
Várunk szeretettel egyénileg vagy csoportban a tréningjeinken.

Hitvallásunk, hogy a tudás belülről fakad, és az iskola fő feladata olyan környezet kialakítása és biztosítása, amely a belső motivációkat felszínre hozza. Diákjainkra saját döntéseit is vállalni tudó, egyenrangú partnerként tekintünk, akik nem csak „elszenvedői”, hanem aktív alakítói is a számukra legtöbbet nyújtani tudó tanulási-tanítási folyamatnak.

A gyerekek fejlődése azonban attól is függ, hogy milyen környezetben fedezi fel a világot. Nem létezik gyermeki fejlődésminden felnőtt befolyás nélkül, azonban ennek a felnőtt-gyerek környezetnek a minősége a döntő.

Ennek érdekében a céljainkkal, hitvallásunkkal egybevágó – az osztályfokoknak megfelelő – alternatív tantervet, és ennek elsajátítását segítő speciális módszertant dolgoztunk ki.
„Melegház” típusú tanulócsoportunk fő rendező elve az innovativitás, ahol a régi, jól bevált módszereket ötvözzük a modern kor vívmányival, és kihívásaival.

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon

Ajánlott életkor: 10,11,12

eTalON városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.