Égig Érő Fa

Égig Érő Fa

Óvoda
Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Égig Érő Fa rendelkezésre álló információit!

Az Égig Érő Fa Kétnyelvű Montessori Családi Bölcsőde Hálózat 2011. áprilisában kezdte meg a gyermekek és a szülők egyedülálló szolgálatát Győrben, amelyre olyan nagy igény mutatkozott, hogy az első épület (még Gyárvárosban) hamarosan kicsinek bizonyult. Egy Uniós támogatásnak köszönhetően Győr-Szabadhegy szívében, a Székely utca 7. szám alatti új épületben ma már 24 gyermek napközbeni ellátásáról tudunk gondoskodni szeretetteljes, családias, támogató környezetben.

A családi bölcsőde új épülete minden szempontból környezetbarát, így a kicsiknek geotermikus padló- és falfűtés/hűtés teremti meg a legkedvezőbb klímát egész évben. Saját konyhával rendelkezünk, ahol törekszünk az adalékanyag-mentes ételek elkészítésére, az egészséges táplálkozási szokások kialakítására. A hozzánk járó gyermekek vegyes életkorú csoportokban fejlődnek 20 hetes kortól 3 éves korig, így egymástól is rengeteget tanulnak, többek között gondoskodást, odafigyelést, segítségkérést, támogatást.

A családi bölcsőde nyitva tartása rendkívül rugalmas, amivel igyekszünk segíteni az édesanyákat a munka világába való visszatérésben, ezért bízunk benne, hogy a jövőben egyre több gyermek fejlődését támogathatjuk.

Youtube csatorna - nincs információnk, add meg!    Weboldal    Facebook oldal    Email cím    Telefon
Hungaro-Dalton Egyesületet
18983704-1-08

Égig Érő Fa városában, kerületében található többi hasonló foglalkozást nyújtó helyek összehasonlítása.