30 Evangélikus Óvoda az országban

2020.02.17.

Óvodaválasztáshoz szeretnék segítséget adni tematikus válogatásunkkal. 30 evangélikus óvodát ajánlunk most Nektek.
Az óvodákat össze tudjátok hasonlítani is! Tegyetek maximum 4 óvodát az óvodaválasztó kosarunkba, nézzétek meg az értékelések összehasonlítását!

Evangélikus óvodák az országban

Ismered már az óvodát, iskoládat, netán oda is jártok? Ha igen, akkor legyél Te is

#iskolaidegenvezető     #óvodaidegenvezető

Regisztrálj, keresd meg iskoládat vagy óvodádat és értékelj! Add meg a havi díjak összegét, a tanított idegen nyelveket, a délutáni kiegészítő foglalkozásokat és sportolási lehetőségeket és sok más érdekességet!

Értékeléseddel pontokat szerzel magadnak és az óvoda is indul a pontversenyben!

Nézzétek meg az evangélikus általános iskolákat is!

Korábbi cikkeinkben már mutattunk nektek Református általános iskolákat, Katolikus általános iskolákat és óvodákat, nézzétek meg őket is!

Még több hasznos információ

Friss és érdekes információkért kövessetek minket a Facebook oldalunkon és az Instagramon vagy iratkozz fel hírlevelünkre regisztrációkor!