Te mit köszönhetsz a Tanárodnak?

2019.11.12.

A Médiaunió minden évben kiválaszt egy kiemelkedő társadalmi ügyet. Idén a tanári pálya megbecsülését választották, amihez most a legjobbiskola.hu csapata is csatlakozik.

Mondd el Te is, hogy miért vagy büszke a Tanárodra, miért érdemel megbecsülést!

Miért különleges emberek a pedagógusok? Egy biztos, mindannyiunk életét meghatározzák.
Legyen az egy jó élmény, amikor egy verseny elvesztése után megtanít túlélni, felállni és újra küzdeni. Vagy, ha soha többet nem szeretnél kémcsövekkel foglalkozni, mert téged a dobolás érdekel.
Sokszor meghatározzák a gyermekek jövőjét, ezért a legjobb emberekre van szükségünk, mint Tanárok.

Mondd el Te is!

Miért vagy büszke tanárodra, mi tetszik az iskolába vagy mi az, amin változtatnál!
Válaszolj kérdéseinkre, írj szöveges értékelést!

1. Regisztrálj, jelentkezz be!

2. Keresd meg az iskoládat, óvodádat a legjobbiskola.hu oldalon!

3. Kattints az értékelésekre

4. Válaszolj kérdéseinkre, írj szöveges értékelést! Nézd meg a mások hogyan válaszoltak.

Gyűjts pontokat válaszaiddal!

Minden kérdés megválaszolása után 1 pontot kap az iskola és Te is. Ha szöveges értékelést írsz, akkor 10 pont jár érte!

Melyik iskolának érkezik a legtöbb értékelése? Pontversenyünkből ezt is megtudhatod!

#AzÉnTanárom