Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Itt megtalálod az intézmény adatait és az országos kompetenciamérés eredményeit több évre visszamenőleg.
Rangsort tudsz felállítani az általad keresett iskolák között és össze tudod hasonlítani őket.
Megmutatjuk az évfolyami létszám adatokat a kompetencia mérések éveiben, a speciális elemzési adatokat, illetve a verseny eredményeket.

Kezdd a ikonokra kattintva és nézd meg a Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium intézményről rendelkezésre álló információkat.

Legfontosabb adatok     Iskolai tények     Térképes elhelyezkedés     Iskolák összehasonlítása     Létszám adatok     Felmérések eredményei     Iskolához kapcsolódó elemzések     Versenyek és díjak

Legfontosabb adatok   Alapvető adatok

OM azonosítója
Képzési forma
8 évfolyamos gimnázium
  Kiemelkedő és figyelemre méltó teljesítmények
Stabilan jól teljesítő iskolák
Stabilan jól teljesítő iskolák (8 évfolyamos gimnázium)
Helyezés: 308

Legjobbiskola index az iskola eredményei alapján

A kompetencia mérési eredmények (matematika és szövegértés) egymásra épülnek, így adják ki az iskola teljes mutatószámát, amit a grafikon végén található szám is mutat.
A grafikon színes elemei fölé állva látod az egyes osztályokban elért matematika és szövegértés eredményeket, figyelembe véve a legutolsó és korábbi évek eredményét is. A számok a méréseken elért országos átlagtól való eltérést mutatják, ahol 100% az országos átlag.

Iskolai tények   Iskolai tények

Iskolához tartozó adatok még nem érkeztek be.

doksi.hu - Oktatási portál és tudástár

A térképen az útvonaltervezésre kattintva meg tudod nézni mennyi az út az iskoláig.
Meg tudud nézni, hogy az iskola elhelyezkedését, közeli egyéb foglalkozási lehetőségeket biztosító helyeket.

6000 Kecskemét, Nyíri út 11.

Iskolák összehasonlítása   Iskolák összehasonlítása
A rendelkezésre álló adatok alapján az iskola városában, kerületében található többi azonos képzést nyújtó iskolák összehasonlítása.
Ha képzési forma szerint szeretnél keresni iskolákat, akkor használd az iskola keresés funkciót és válaszd ki a képzés formáját, illetve a körzetet.
Az iskolák összehasonlítása külön oldalon nyílik meg a lenti varázspálcára kattintva.

Létszám adatok   Létszám adatok
Kompetenciamérés évében rendelkezésre állnak az évfolyami létszám adatokat is.
Látható, hogyan alakult évről évre az egyes évfolyamok létszáma.
Az új osztályok létszáma közvetlenül nem olvasható ki az adatokból. Pl. ha egyik évben 2, a másikban 3 osztály indul az évfolyamon, akkor az látszik a grafikonokon, de nem biztos, hogy a következő évben is ez alapján fog alakulni a létszám.

Adatok forrása: Oktatási Hivatal

Felmérések eredményei   Felmérések eredményei
Kompetencia mérések eredményei az országos eredmények átlagai alapján.
Grafikonon skáláján a 100% mutatja az országos átlagot, a vonalak pedig az ehhez képest elért jobb vagy rosszabb eredményeket évről évre.
Az iskolaválasztásnál nem javasoljuk, hogy csak ezeket az eredményeket vegyétek figyelembe, legyen ez az egyik szempont a sok közül a komplex döntéshez.
Ha a grafikon vonalai eltűnnek a mélyben, akkor az adott évben nincs adat a kompetenciamérésben. Ha csak egy év adata van, akkor vonal helyett csak egy pont látszik.

Adatok forrása: Oktatási Hivatal
Iskolához kapcsolódó elemzések   Iskolához kapcsolódó elemzések
A mérések eredményeiből készített elemzések, amelyek segíthetik az iskolaválasztást.

Nincs az iskolához elemzésünk

Versenyek és díjak   Versenyek és díjak
Különböző országos és körzeti versenyeken elért eredmények. Társadalmi, helyi közösség számára fontos díjak.

Verseny típusa
Év
Hely
Osztály
OKTV fizika I. kategória
OKTV matematika II. kategória
OKTV német nyelv I. kategória

Hasznos volt? Hogy máshoz is eljusson, kedveld Facebook oldalunkat!